ShowBiz

U ftua në dasëm, ja cila këngëtare nuk ishte e pranishme në martesën e Afronës dhe Bleros

Loading...

Edhe një dasëm e madhe ishte pjesë e show-bizzit.

Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, kërcimeve dhe magjisë së dasmave.

Për këtë ditë të madhe, Blero dhe Afrona kanë ftuar dhe modelen shqiptare Afërdita Dreshaj e cila para disa javësh shpërndau dhe ftesën në Instastoryn e saj. Mirëpo ajo ka munguar në dasmë, sepse siç duket ka pasur plane të tjera dhe nuk ka mundur të vinte dot.

Afërdita ndodhet në Londër së bashku me motrën e saj. Sidoqoftë urimi i saj për çiftin nuk ka munguar. Në një foto të shpërndarë nga Afrona në rrjete sociale, ajo ka komentuar: ‘Urime!’

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . U ftua në dasëm, ja cila këngëtare nuk ishte e pranishme në martesën e Afronës dhe Bleros U ftua në dasëm, ja cila këngëtare nuk ishte e pranishme në martesën e Afronës dhe BlerosRating: 5.0
To Top