Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Teuta Selimi bëhet shoferja më seksi që keni parë

Loading...

Teuta Selimi është shoferja më seksi që keni parë.

Ajo ka një kohë të gjatë që vozit dhe tanimë është një shofere e zonja që çdo pasagjer ndahet i kënaqur me të,

Këngëtarja që më së shumti përfiton nga dasmat dhe ahengjet, bën një jetë të mirë nga to. Teuta asnjëherë nuk del pa grim profesional duke treguar që ka kompleks pamjen e saj natyrale.

Edhe brenda në veturë ajo bën të njëjtën duke bërë që të duket shumë provokuese.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Teuta Selimi bëhet shoferja më seksi që keni parë Teuta Selimi bëhet shoferja më seksi që keni parëRating: 5.0
To Top