ShowBiz

Të pasmet e Kylie zbukurojnë muzgun (Foto)

1 of 3

Kylie Jenner ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike pasi e akuzojnë se vajza e saj Stormy ka ardhur në jetë pas marrëdhënies së nënës me bodigardin dhe jo me të dashurin Travis Scott.

Por duket se bukuroshja 20 vjeçare nuk e vret mendjen për aludimet e mediave pasi është shfaqur tepër seksi gjatë pushimeve.

Në disa foto me bikini, Kylie duket e mrekullueshme teksa dielli “puthet” me detin në një muzg të ëmbël.

Pushimet idilike ajo po i shijon me të dashurin Travis dhe vajzën Stormi, pasi po festojnë edhe ditëlindjen e 26-të të rreperit.

5 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

1 of 3Kylie Jenner ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike pasi e akuzojnë se vajza e saj Stormy ka ardhur në jetë pas marrëdhënies së nënës me bodigardin dhe jo me të dashurin Travis Scott.

Por duket se bukuroshja 20 vjeçare nuk e vret mendjen për aludimet e mediave pasi është shfaqur tepër seksi gjatë pushimeve.

Në disa foto me bikini, Kylie duket e mrekullueshme teksa dielli “puthet” me detin në një muzg të ëmbël.

Pushimet idilike ajo po i shijon me të dashurin Travis dhe vajzën Stormi, pasi po festojnë edhe ditëlindjen e 26-të të rreperit.

5 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Të pasmet e Kylie zbukurojnë muzgun (Foto) Të pasmet e Kylie zbukurojnë muzgun (Foto)Rating: 5.0
To Top