ShowBiz

Të emocionuar, babai i Bleros dhe Afronës mbajnë fjalim në ditën e dasmës

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E kjo ditë, emocionuese duket të jetë edhe për familjarët e tyre.

Sidomos për baballarët të cilët edhe kanë mbajtur një fjalim para të ftuarve./ORAinfo/

Loading...

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell KosovaToday.

E kjo ditë, emocionuese duket të jetë edhe për familjarët e tyre.

Sidomos për baballarët të cilët edhe kanë mbajtur një fjalim para të ftuarve. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Të emocionuar, babai i Bleros dhe Afronës mbajnë fjalim në ditën e dasmës Të emocionuar, babai i Bleros dhe Afronës mbajnë fjalim në ditën e dasmësRating: 5.0
To Top