ShowBiz

Tayna bëhet hor, e ka vjedhur videoklipin pikë për presje

Reperja nga Prizreni, Tayna ka bërë shumë shpejt dhe fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.

Me vetëm dy këngët “Columbiana” dhe “Shqipe”, ajo ka arritur të fitojë zemrën e publikut, shkruan lajmi net.

Ndonëse është e re në moshë Tayna po sfidon artistet e gjeneratës më të vjetër me klikime dhe me numrin e fansave në rrjete sociale.

“Shqipe”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo të cilën e solli para një muaji e që tashmë numëron mbi 12 milionë klikime në Youtube.

Megjithatë, ky projekt ritmik dhe me lëvizje të ndryshme të Taynës, del të jetë tërësisht i kopjuar nga këngëtarja modelja dhe aktorja, Teyana Taylor.

Në janar të këtij viti Teyna ka publikuar një video në Youtube ku shfaqet duke bërë lëvizje të cilat i ka vjedhur këngëtarja nga Prizreni.

Duke filluar nga hyrja e një hoteli, lëvizjet e komentuara jashtëzakonisht nga fansat, zbathja e takeve e shumëçka tjetër që mund t’i krahasoni përmes dy videove të mëposhtme.

Për më shumë, gjykojeni vetë.

Loading...

Reperja nga Prizreni, Tayna ka bërë shumë shpejt dhe fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.

Me vetëm dy këngët “Columbiana” dhe “Shqipe”, ajo ka arritur të fitojë zemrën e publikut, shkruan lajmi net.

Ndonëse është e re në moshë Tayna po sfidon artistet e gjeneratës më të vjetër me klikime dhe me numrin e fansave në rrjete sociale.

“Shqipe”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo të cilën e solli para një muaji e që tashmë numëron mbi 12 milionë klikime në Youtube.

Megjithatë, ky projekt ritmik dhe me lëvizje të ndryshme të Taynës, del të jetë tërësisht i kopjuar nga këngëtarja modelja dhe aktorja, Teyana Taylor.

Në janar të këtij viti Teyna ka publikuar një video në Youtube ku shfaqet duke bërë lëvizje të cilat i ka vjedhur këngëtarja nga Prizreni.

Duke filluar nga hyrja e një hoteli, lëvizjet e komentuara jashtëzakonisht nga fansat, zbathja e takeve e shumëçka tjetër që mund t’i krahasoni përmes dy videove të mëposhtme.

Për më shumë, gjykojeni vetë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tayna bëhet hor, e ka vjedhur videoklipin pikë për presje Tayna bëhet hor, e ka vjedhur videoklipin pikë për presjeRating: 5.0
To Top