ShowBiz

“Spice Girls”, së shpejti një dokumentar për sekretet e tyre

Vetëm pak ditë më parë vajzat që i janë ribashkuar grupit të tyre të famshëm “Spice Girls” kanë bërë mbledhjen e dytë sekrete me menaxherin e tyre në Londër.

Thuhet se këngëtaret kanë biseduar për tu përfshirë në një dokumentar të ri që do të shfaqë karrierën e tyre pas kuintave. Gjithashtu aludohet se në këtë dokumentar do të zbulohen sekretet e shoqërisë së tyre dhe detaje personale nga jeta.

Javë më parë u njoftua se ato kanë nënshkruar një kontratë për të dubluar një film të animuar për fëmijë, ndërkohë që ende pritet një datë për fillimin e turneut muzikor.

1 of 3

12 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Vetëm pak ditë më parë vajzat që i janë ribashkuar grupit të tyre të famshëm “Spice Girls” kanë bërë mbledhjen e dytë sekrete me menaxherin e tyre në Londër.

Thuhet se këngëtaret kanë biseduar për tu përfshirë në një dokumentar të ri që do të shfaqë karrierën e tyre pas kuintave. Gjithashtu aludohet se në këtë dokumentar do të zbulohen sekretet e shoqërisë së tyre dhe detaje personale nga jeta.

Javë më parë u njoftua se ato kanë nënshkruar një kontratë për të dubluar një film të animuar për fëmijë, ndërkohë që ende pritet një datë për fillimin e turneut muzikor.

1 of 312 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Spice Girls”, së shpejti një dokumentar për sekretet e tyre “Spice Girls”, së shpejti një dokumentar për sekretet e tyreRating: 5.0
To Top