Home / ShowBiz / Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja
Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja
Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Më 15 tetor, Labinot Gashi dhe e dashura e tij Qëndresa Bajrami, dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë.

E sonte ( e diel ) e fejuara e tij e ka organizuar ndejën e fundit të beqarisë, kënagjeqin, shkruan lajmi.net

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instastroy.

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja
Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje