ShowBiz

Sikur Learta dhe Egzona, edhe Andrra me dyqanin e saj…Prezanton fustanin e saj të parë…

Loading...

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, shkruan ORAinfo.

Edhe ajo tashmë është bërë shumë e njohur, duke pasur kështu një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive ku bën postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë në paraqitjet e saj ajo është shumë e bukur dhe elegante e sidomos ajo që bie në sy është grimi i saj profesional dhe veshjet e bukura.

E tashmë edhe ajo do të hap dyqanin e saj të fustanave, ku i kanë mbetur vetëm edhe dy ditë.

Sot përmes një postimi në Instagram, Andrra na prezantoi me fustanin e parë…/ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sikur Learta dhe Egzona, edhe Andrra me dyqanin e saj…Prezanton fustanin e saj të parë… Sikur Learta dhe Egzona, edhe Andrra me dyqanin e saj…Prezanton fustanin e saj të parë…Rating: 5.0
To Top