ShowBiz

Si u veshën disa nga të ftuarit në dasmën mbretërore (Foto)

Ishin të shumtë personat e famshëm që morën pjesë në dasmën mbretërore. Mes të ftuarve ishin George dhe Amal Clooney, por edhe çifti Beckham.

Gjithashtu ishin Elton John, por edhe mjaft figura të tjera të artit, kulturës dhe sportit.

1 of 23

19 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Ishin të shumtë personat e famshëm që morën pjesë në dasmën mbretërore. Mes të ftuarve ishin George dhe Amal Clooney, por edhe çifti Beckham.

Gjithashtu ishin Elton John, por edhe mjaft figura të tjera të artit, kulturës dhe sportit.

1 of 2319 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Si u veshën disa nga të ftuarit në dasmën mbretërore (Foto) Si u veshën disa nga të ftuarit në dasmën mbretërore (Foto)Rating: 5.0
To Top