ShowBiz

Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në Katar

Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në Katar
Loading...

Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në Katar

Format e përkryera trupore dhe përkushtimi që ajo ka për t’u stërvitur çdo ditë është bërë frymëzim për shumë vajza të reja.

Dorina Mema aktualisht ndodhet në Katar ku së fundmi ka postuar një foto duke na ka zbuluar diçka që nuk e dinim.

Në një foto ku mban dorën e një personi, Dorina shkruan: “E kam një nënë në Katar. Familje mbretërore. E bekuar nga Zoti”.

Por përveç njohjes me familjen mbretërore, Dorina na ka treguar se bën një jetë luksi shkruan tabloid.

Pushimet në Katar dhe xhirot me Lamborghini e tregojnë më së miri këtë./shekulli

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në Katar Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në KatarRating: 5.0
To Top