ShowBiz

Shpetim Desku orgaizon festë për ditëlindjen e vajzës së tij, ja si po duken familja

Loading...

Është ndër humoristët dhe tashmë shoumenët më të mirë të vendit, e që emisioni i tij ka vërtetë shikueshmëri të lartë ku shpalosen shumë detaje nga jeta e të ftuarve.

I përfolur për karrierën dhe familjen, Desku zë vend në shumë tituj të medieve rozë duke u ndjekur nga numri i madh i adhuruesve dhe medieve për çdo hap që bën, shkruan Kosovarja.

Në familjen e tij sot është një ditë e veçantë, ku vogëlushja e tij Dorela mbushë 5 vite. Si një prind vërtetë i dashur dhe i kujdesshëm për fëmijët e tij, edhe urimi i tij ishte me fjalë zemre.

“Dorela sote mbushi 5 vite. Lutem edhe per shume e shume te tjera te lumtura. #Pesevitedashurielumturimety” , ishin fjalët e tij.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shpetim Desku orgaizon festë për ditëlindjen e vajzës së tij, ja si po duken familja Shpetim Desku orgaizon festë për ditëlindjen e vajzës së tij, ja si po duken familjaRating: 5.0
To Top