Home / ShowBiz / Shokuese Linda Rei për pak puth…
Auto Draft

Shokuese Linda Rei për pak puth…

Linda Rei solli shumë atmosferë pas performancës së saj tek “Dance With Me” sonte, ku konkurroi vetëm, duke kërcyer me një balerin.

Pas kërcimit, ajo tregoi se i fejuari i saj ndodhej në sallë, ngaqë nuk shikoheshin prej dy javësh. Më pas, me shumë humor, nisi një debat me Robert Aliajn, i cili edhe këtë vit është pjesë e jurisë.

Aliaj kishte kritika ndaj performacës së Lindës, që u pëlqeu dy pjestarëve të tjerë të jurisë, Valbona Selimllarit dhe Albi Nakos. Por këtyre, Linda iu përgjigj me ironi dhe me humor, duke i thënë Robertit se po kërkonte të merrte një puthje, por ajo s’kishte ndërmend t’ia jepte.

“Unë sapo jam fejuar, Robert”, i tha Linda me humor, “Ndoshta vitin tjetër.”

Kurse përgjigja e Robertit ishte se sipas tij, Linda Rei i ngjan shumë Albërie Hadërgjonajt.

“Jeni identike!”, i tha Roberti, “Ngaqë operacionet plastike njësoj duken.”

Kurse Linda aty për aty, ia priti se në fakt, do të donte t’i ngjante dikujt tjetër.

“Unë do të doja të isha si Valbona Selimllari”, tha ajo, “Por edhe Albëria mirë është.”/Revista Anabel/

Auto Draft

Auto Draft

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje