Home / ShowBiz / Shokon Leze Qena: Nëna ime kishte angazhuar njerëz për të më vrarë (Video)
Image result for leze qena

Shokon Leze Qena: Nëna ime kishte angazhuar njerëz për të më vrarë (Video)

Image result for leze qena
Image result for leze qena
Aktorja e njohur, Leze Qena, ka rrëfyer në emisionin “Lemza” për jetën e saj dhe ato çfarë ka përjetuar. Përkundër dashurisë së madhe që e ka pasur ndaj Xhevatit, në fillim ka pasur edhe shumë vëshitësi, Shokues është fakti kur nëna e saj ka urdhëruar kushërinjtë t’ia vrasin bijën bashkë me të dashurin Xhevatin, të cilin deshi ta merrte edhe për burrë. Ajo rrëfen se si nënën e kishte fetare të madhe krishtere dhe nuk e donte për dhëndërr Xhevatin, i cili ishte i pafe. Leze Qena dhe Xhevati kanë shpëtuar nga vdekja atëherë kur kushërinjtë e nënës së saj i janë drejtuar babait të Lezës për ta marrë konfirmimin për t’i vrarë dhe ai nuk ka pranuar. Pas një kohe Xhevati është bërë dhëndrri më i dashur i familjes.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje