Home / ShowBiz / Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)
Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)
Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)
Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)[/caption]

Këngëtarja Shkurte Gashi ka pranuar publikisht se është në lidhje. Këtë ajo e ka bërë gjatë një paraqitje të saj në spektaklin Zhurma Show, e cila u shpërblye me çmimin “Best Folk”, për këngën “Do të mbijetojë”.

Pasi mori çmimin Shkurta ka thënë se derisa vite me parë çmimet “ja ka dedikuar familjes, kësaj radhe ajo do t’ja dedikojë dashurisë së saj”.

Kështu Shkurta e ka pranuar që është në lidhje.
Dihet se këngëtarja është përfolur se është në lidhje me vëllain e aktorit Blerim Destani, biznesmen i njohur. /GazetaExpress/

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)
Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)
Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)[/caption]
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje