Home / ShowBiz / Shkenda Dubova ia huq me anglisht

Shkenda Dubova ia huq me anglisht

Si gjithmonë, PRIVE kap gjëra të cilat juve mund t’ju ikin…

Kësaj radhe, këngëtarja e njohur, Shkenda, ka bërë një koment nën fotografinë e mikes së saj të mirë, modeles Arbnora Ademaj.

Por, Shkenda duket se ka pak probleme me anglishten.

Në vend të ‘You are my sweet heart’ ajo ka shkruar ‘You are my sweet heard’.

Me sa duket, këngëtarja e ka parë gabimin në të shkruar pasi fshiu komentin duke e kthyer në vetëm disa emoji.

Më poshtë fakti…

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje