Home / ShowBiz / Shikoni çka i ndodh në skenë Norës, bëhet “hor”(Video)

Shikoni çka i ndodh në skenë Norës, bëhet “hor”(Video)

Nora Istrefi ishte pjesë e një emisioni në Shqipëri.

Ajo ka performuar këngën ‘Sa tkom dasht’, transmeton arbresh.info.

Por, teksa ka interpretuar asaj i ka ndodhur diçka jo e këndshme.

Në fillim të këngës Nora u vërejt që nuk ishte kujdesur deri në fund për të mbërthyer veshjen.

Për më shumë shikoni dhe binduni.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje