Home / ShowBiz / Shikoni çfarë unaze ka fituar Kaltrina nga i dashuri i saj sheik, a u fejua ajo? (Foto)
Shikoni çfarë unaze ka fituar Kaltrina nga i dashuri i saj sheik, a u fejua ajo? (Foto)

Shikoni çfarë unaze ka fituar Kaltrina nga i dashuri i saj sheik, a u fejua ajo? (Foto)

Shikoni çfarë unaze ka fituar Kaltrina nga i dashuri i saj sheik, a u fejua ajo? (Foto)

Gjatë gjithë verës e kemi parë bukuroshen Kaltrina Lulaj nëpër vendet më ekzotike duke pushuar

Por, a është vetëm apo e shoqëruar më ndokë ajo ishin hequr dyshimet kur ishte zbuluar se ajo është e shoqëruar nga një sheik arab, i pasur, i cili paguante pushimet e shtrenjta të bukuroshes pejane.

E sot, Kaltrina duket se ka fituar edhe diçka me vlerë.

Është kjo një unazë ari të cilën ajo e ka treguar në InstaStory.

Për më shumë ajo ka shtuar edhe një zemër afër saj, që tregon se i është dhënë nga i dashuri.

Ndoshta bashkë me unazën edhe ka ardhur propozimi për fejesë i sheikut me bukuroshen kosovare. /GazetaExpress/

Shikoni çfarë unaze ka fituar Kaltrina nga i dashuri i saj sheik, a u fejua ajo? (Foto)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje