ShowBiz

Shikoni çfarë i kanë bërë mickojat djalit të Naser Rafunës

Aktori i njohur i humorit Naser Rafuna, prej kohësh mbahet si njëri nga artistët më të dashur për audiencën shqiptare, shkruan Kosovarja.

Njëherit, edhe si krijues i serialit të famshëm vendor “Çka ka shpija” Rafuna, dëshmoi zotësinë e tij në këtë degë të artit.

Por, jo vetëm arti është pjesë e pandashme e tij, po të njëjti rol e luajnë edhe rrjetet sociale të Rafunës, gjë që e dëshmon me çdo të dytin publikim.

Kësaj radhe, ka postuar një imazh tejet të veçantë, në të cilin shihet bashkëshortja dhe djali i tij simpatik, por që në mënyrë humori, tregoj ‘tmerrin’ që vogëlushit po i shkaktonin mushkonjat.

Loading...

Aktori i njohur i humorit Naser Rafuna, prej kohësh mbahet si njëri nga artistët më të dashur për audiencën shqiptare, shkruan Kosovarja.

Njëherit, edhe si krijues i serialit të famshëm vendor “Çka ka shpija” Rafuna, dëshmoi zotësinë e tij në këtë degë të artit.

Por, jo vetëm arti është pjesë e pandashme e tij, po të njëjti rol e luajnë edhe rrjetet sociale të Rafunës, gjë që e dëshmon me çdo të dytin publikim.

Kësaj radhe, ka postuar një imazh tejet të veçantë, në të cilin shihet bashkëshortja dhe djali i tij simpatik, por që në mënyrë humori, tregoj ‘tmerrin’ që vogëlushit po i shkaktonin mushkonjat.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shikoni çfarë i kanë bërë mickojat djalit të Naser Rafunës Shikoni çfarë i kanë bërë mickojat djalit të Naser RafunësRating: 5.0
To Top