Home / ShowBiz / Shfaqet Bubulina Krasniqi – Ja sa ka ndryshuar pas lindjes
Shfaqet Bubulina Krasniqi - Ja sa ka ndryshuar pas lindjes

Shfaqet Bubulina Krasniqi – Ja sa ka ndryshuar pas lindjes

Shfaqet Bubulina Krasniqi - Ja sa ka ndryshuar pas lindjes
Shfaqet Bubulina Krasniqi – Ja sa ka ndryshuar pas lindjes

Dikur ishte një nga këngëtaret më produktive e të angazhuara, por prej vitesh e ka vënë në pauzë karrierën e saj muzikore.

Bubulina Krasniqi i ka dhënë kahje tjetër jetës së saj, ajo më nuk po merret me këndim, e madje nuk e ka fare dëshirën të shfaqet në ndonjë event publik, apo intervistë.

Tashmë e martuar dhe nënë e një vajze, Bubulina po e shijon në maksimum rritën e të bijës, që gjithashtu po e mban larg syrit kureshtar të publikut, shkruan “Kosovarja”.

Siç shihet nga kjo foto e fundit, ku ajo ka pozuar pranë motrës dhe vëllait, Bubulina duket bukur, freskët, por pak më ndryshe se në kohën kur merrej me muzikë.

Shfaqet Bubulina Krasniqi - Ja sa ka ndryshuar pas lindjes
Shfaqet Bubulina Krasniqi – Ja sa ka ndryshuar pas lindjes

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje