Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Seksimboli italian, Monica Bellucci akuzohet për fshehje pasurie

Aktorja e njohur dhe seks simboli italian, Monica Bellucci ka përfunduar në akuzë në Francë për probleme fiskale. Sipas disa mediave zvicerane, aktorja italiane nuk ka deklaruar dy llogari dhe një siguri pasurie në Zvicër.

Autoritetet zvicerane konstatojnë se Bellucci ka një kompani në Ishujt Virxhin, e cila kujdeset për paratë e saj në Konfederatë. Thesari francez ka kërkuar një lexim letre në Bernë, e cila është vënë në dispozicion.

53-vjeçarja është tashmë zyrtarisht nën hetim për deklarimin e rremë në zyrën e taksave franceze të një banese në Britani, kur ajo ishte ende e martuar me aktorin Vincent Cassel. Qëndrimi në Channel, sipas francezëve është fiktiv, sepse aktorja gjatë periudhës së hetimeve, që është midis 2011 dhe 2013, ka jetuar në Paris.

1 of 10

4 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Aktorja e njohur dhe seks simboli italian, Monica Bellucci ka përfunduar në akuzë në Francë për probleme fiskale. Sipas disa mediave zvicerane, aktorja italiane nuk ka deklaruar dy llogari dhe një siguri pasurie në Zvicër.

Autoritetet zvicerane konstatojnë se Bellucci ka një kompani në Ishujt Virxhin, e cila kujdeset për paratë e saj në Konfederatë. Thesari francez ka kërkuar një lexim letre në Bernë, e cila është vënë në dispozicion.

53-vjeçarja është tashmë zyrtarisht nën hetim për deklarimin e rremë në zyrën e taksave franceze të një banese në Britani, kur ajo ishte ende e martuar me aktorin Vincent Cassel. Qëndrimi në Channel, sipas francezëve është fiktiv, sepse aktorja gjatë periudhës së hetimeve, që është midis 2011 dhe 2013, ka jetuar në Paris.

1 of 10

4 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Seksimboli italian, Monica Bellucci akuzohet për fshehje pasurie Seksimboli italian, Monica Bellucci akuzohet për fshehje pasurieRating: 5.0
To Top