Home / ShowBiz / Sasa e ‘O sa mirë’ jep buzëqeshje rrezatuese në këtë imazh
Auto Draft

Sasa e ‘O sa mirë’ jep buzëqeshje rrezatuese në këtë imazh

Auto Draft

Ka arritur ta bëjë për vete gjithë publikun kosovar me rolin e saj në njërin prej serialeve më të shikuara ndonjëherë.

Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, që luan rolin e vajzës me emrin Sasa në serialin komedik “O sa mirë”, është ndër personazhet më të njohura të momentit.

Matoshi e cila është nënë e katër fëmijëve, ka një sharmë të pakrahasueshëm e freski rinore të paparë.

Gjithmonë energjike dhe e gatshme të japë maksimumin nga vetja, edhe në imazhin e fundit ka pozuar duke dhënë një buzëqeshje rrezatuese, fiks pasi ka dalë nga duart e dentistit. /Prive.al

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje