ShowBiz

‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik

Aktori turk Çagatay Ulusoy i njohur për rolin e Sarp në serialin i “Infiltruari, kohët e fundit e ka fituar vëmendjen mediatike vetëm me ngjarje negative.

Pasi u arrestua me akuzën e përdorimit të drogës një tjetër skandal në jetën private është zbuluar.

Çagatay Ulusoy prej disa kohësh është lidhur me Duygu Sarisin, me të cilën njohja ka ndodhur në xhirimet e serialit ‘Infiltruari’.

ImagePara pak kohësh u ndanë, ndërsa së fundmi janë rilidhur.

Mediat turke kanë zbuluar se gjatë një feste mes miqsh, dy të rinjtë janë grindur keq, pasi aktori e injoronte vazhdimisht të dashurën e tij dhe ajo ka shpërthyer në skena xhelozie.

Dy të rinjtë janë larguar nga festa menjëherë pas debatit.

The post ‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Aktori turk Çagatay Ulusoy i njohur për rolin e Sarp në serialin i “Infiltruari, kohët e fundit e ka fituar vëmendjen mediatike vetëm me ngjarje negative.

Pasi u arrestua me akuzën e përdorimit të drogës një tjetër skandal në jetën private është zbuluar.

Çagatay Ulusoy prej disa kohësh është lidhur me Duygu Sarisin, me të cilën njohja ka ndodhur në xhirimet e serialit ‘Infiltruari’.

ImagePara pak kohësh u ndanë, ndërsa së fundmi janë rilidhur.

Mediat turke kanë zbuluar se gjatë një feste mes miqsh, dy të rinjtë janë grindur keq, pasi aktori e injoronte vazhdimisht të dashurën e tij dhe ajo ka shpërthyer në skena xhelozie.

Dy të rinjtë janë larguar nga festa menjëherë pas debatit.

The post ‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik ‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publikRating: 5.0
To Top