Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftit

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E i ftuar në këtë dasmë ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai nuk la pa kënduar këngë për çiftin, e Blero dhe Afrona vallëzuan në tingujt e këngës së Sabriut./ORAinfo/

Loading...

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell KosovaToday.

E i ftuar në këtë dasmë ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai nuk la pa kënduar këngë për çiftin, e Blero dhe Afrona vallëzuan në tingujt e këngës së Sabriut. /KosovaToday/

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftit Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftitRating: 5.0
To Top