ShowBiz

Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftit

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E i ftuar në këtë dasmë ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai nuk la pa kënduar këngë për çiftin, e Blero dhe Afrona vallëzuan në tingujt e këngës së Sabriut./ORAinfo/

Loading...

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell KosovaToday.

E i ftuar në këtë dasmë ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai nuk la pa kënduar këngë për çiftin, e Blero dhe Afrona vallëzuan në tingujt e këngës së Sabriut. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftit Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftitRating: 5.0
To Top