Home / ShowBiz / Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të
Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të

Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të

Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të
Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo gjithashtu cilësohet edhe si ndër këngëtaret më të bukura. Pak ditë më parë ajo i dha fund beqarisë duke u martuar me humoristin e njohur shqiptar, Bes Kallakun.

Pamja e saj në dasëm mahniti të gjithë, ishte një princesh e vërtetë.

Ndërsa pas martesës siëduket Xhensila është shëndosur paksa, të paktën e tillë duket në foton e fundit të postuar në Instagram…

Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të
Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje