Home / ShowBiz / Rudina Magjistari tregon për herë të parë si i propozoi Xhavit Bajrami
Rudina Magjistari tregon për herë të parë si i propozoi Xhavit Bajrami

Rudina Magjistari tregon për herë të parë si i propozoi Xhavit Bajrami

Ndonëse Rudina Magjistari jetën pritave e ka mbajtur gjithnjë të tillë, dihet tashmë marrëdhënia shumë vjeçare e moderatores me kampionin e kick boxing, Xhavit Bajrami, marrëdhënie e cila u bekua dy vjet më parë me ardhjen në jetë të Mias.
E pyetur në një intervistë për “Thumb” se çfarë surprize i ka bërë partneri, Rudina tha se asaj nuk i pëlqenin surprizat, por kujton momentin kur Xhaviti i ka propozuar.
“Ka qenë një surprizë shumë e bukur”, tha moderatorja ndërsa shtoi se një nga gjërat që e bën ta dashurojë çdo ditë partnerin është fakti që i thotë fjalë të bukura vazhdimisht.

Rudina Magjistari tregon për herë të parë si i propozoi Xhavit Bajrami
Rudina Magjistari tregon për herë të parë si i propozoi Xhavit Bajrami
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje