ShowBiz

Rita Ora e pushton Instagramin

Llogaria e saj e “Instagramit” është mbushur ditët e fundit me foto nga pushimet e saj në Maltë dhe Rita Ora nuk ka ndërmend të pushojë së publikuari.

Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet tejet seksi me bikini të bardha e mbi një mjet lundrues.

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për momentin, por është edhe një nga femrat më seksi që nuk resht së postuari foto në profilin e saj ku ndiqet nga më shumë se 13 milionë persona.

Loading...

Llogaria e saj e “Instagramit” është mbushur ditët e fundit me foto nga pushimet e saj në Maltë dhe Rita Ora nuk ka ndërmend të pushojë së publikuari.

Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet tejet seksi me bikini të bardha e mbi një mjet lundrues.

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për momentin, por është edhe një nga femrat më seksi që nuk resht së postuari foto në profilin e saj ku ndiqet nga më shumë se 13 milionë persona.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rita Ora e pushton Instagramin Rita Ora e pushton InstagraminRating: 5.0
To Top