Home / ShowBiz / Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)
Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit.
Në një ceremoni me mbi 300 të ftuar, dhe nën udhëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, dyshja dhanë betimin se do jenë përherë së bashku në të mirë e në të keq.

Ndërkohë, në rrjetet sociale menjëherë kanë qarkulluar fotografi nga martesa, të cilat shfaqin dukjen e prezantueses dhe reperit si nuse dhe dhëndër.

Gjithashtu njëra nga imazhet shfaq edhe puthjen e parë martesore të çiftit, pas dhënies së betimit.

VIDEON E PLOTE MUND TA Shikoni ne Video Link
video link

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje