Home / ShowBiz / Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)
Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)

Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)

Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)
Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi, ketë sezon verorë ka bërë bujë të madhe me fotografitë e rralla por mjaft joshëse që ka publikuar.

Në rrjetet sociale ajo më shpesh publikon fotografi të vajzës së saj Rene, por ka edhe nga ato të cilat kurrsesi nuk lenë pa marrë vemendjen e mediave rozë në vendin tone, shkruan Zeri.Info.

Ndër fotografitë ku Nora shfaqet shumë tërheqëse është edhe kjo e fundit në bikine të zeza, ku pas saj shihet edhe Roberti i cili i rri afër asaj!

Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)
Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje