ShowBiz

Provokim ose jo, Belës iu zbulua gjoksi (Foto)

Bella Hadid arriti në Big Apple të shtunën në mëngjes dhe dukej e lehtësuar, teksa stili i veshjes e la në baltë, pasi ekspozoi më shumë seç duhej nga asetet e saj.

Modelja 21-vjeçare po kalonte në rrugët e Nju Jorkut me mikeshat e saj, kur papritur këmisha u ngrit më shumë seç duhej dhe gjoksi i saj doli në pah.

1 of 7

Ajo mbante veshur edhe një palë xhinse shumë të lezetshme dhe atlete të zeza Balenciaga.

3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Bella Hadid arriti në Big Apple të shtunën në mëngjes dhe dukej e lehtësuar, teksa stili i veshjes e la në baltë, pasi ekspozoi më shumë seç duhej nga asetet e saj.

Modelja 21-vjeçare po kalonte në rrugët e Nju Jorkut me mikeshat e saj, kur papritur këmisha u ngrit më shumë seç duhej dhe gjoksi i saj doli në pah.

1 of 7Ajo mbante veshur edhe një palë xhinse shumë të lezetshme dhe atlete të zeza Balenciaga.

3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Provokim ose jo, Belës iu zbulua gjoksi (Foto) Provokim ose jo, Belës iu zbulua gjoksi (Foto)Rating: 5.0
To Top