Home / ShowBiz / Premierë: Diona Fona lanson “Shootah”, hit i kësaj vere? (VIDEO)
Premierë: Diona Fona lanson “Shootah”, hit i kësaj vere? (VIDEO)

Premierë: Diona Fona lanson “Shootah”, hit i kësaj vere? (VIDEO)

Premierë: Diona Fona lanson “Shootah”, hit i kësaj vere? (VIDEO)

Ylli i ri i skenës shqiptare, Diona Fona, ka publikuar projektin e ri të saj.

Diona ka publikuar klipin e ri pas një suksesi të jashtëzakonshëm me këngën “Havera”.

Projekti u punua në shtëpinë e hiteve nga Big Bang Beats, në RedBox Entertainment.

Teksti është punuar nga superylli Gjiko dhe vet Diona Fona.

Klipi është xhiruar nga Valon Aziri.

Ky projekt është me potencial për hit veror pas suksesit të këngëtares me projektin “Havera”.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje