Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë”

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia e ka gjetur të udhës të bëhet e famshme duke treguar format seksi edhe pse nuk ka ndonjë talent specifik.

Shpesh me postimet në Instagram, bukuroshja i provokon të gjithë duke publikuar poza hot dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

E veshur vetëm me robdishan dhe duke mbajtur jastëkun mes këmbëve, Uindi ka shkruar si përshkrim të fotos: “Duhet te ishe ti ne vend te jastëkut”.

Por ky postim mesa duket i ka bërë fansat që të tallen dhe disa prej tyre kanë vendosur t’i japin kritika e këshilla të forta.

Duhet te ishe ti ne vend te jastekut…

A post shared by UindiHaxhia (@itsuindi) on Aug 13, 2018 at 9:51am PDT

Për më shumë dy prej fansave që mesa duket e kanë prekur në tela me komentet e tyre, Uindi ja ka fshirë komente dhe ka lënë vetëm përgjigjet e saj si komente në foto./intv.al/

Kliko mbi foto te shohesh komentet!

The post Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia e ka gjetur të udhës të bëhet e famshme duke treguar format seksi edhe pse nuk ka ndonjë talent specifik.

Shpesh me postimet në Instagram, bukuroshja i provokon të gjithë duke publikuar poza hot dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

E veshur vetëm me robdishan dhe duke mbajtur jastëkun mes këmbëve, Uindi ka shkruar si përshkrim të fotos: “Duhet te ishe ti ne vend te jastëkut”.

Por ky postim mesa duket i ka bërë fansat që të tallen dhe disa prej tyre kanë vendosur t’i japin kritika e këshilla të forta.

Duhet te ishe ti ne vend te jastekut…

🤫

🤫

🤒

🤒

A post shared by UindiHaxhia (@itsuindi) on

Për më shumë dy prej fansave që mesa duket e kanë prekur në tela me komentet e tyre, Uindi ja ka fshirë komente dhe ka lënë vetëm përgjigjet e saj si komente në foto./intv.al/

Kliko mbi foto te shohesh komentet!

The post Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë” Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë”Rating: 5.0
To Top