Home / ShowBiz / Post “Kënga Magjike”, nisin hatërmbetjet e para Stresi dhe Kastro kanë diçka për të thënë!
Post “Kënga Magjike”, nisin hatërmbetjet e para Stresi dhe Kastro kanë diçka për të thënë!

Post “Kënga Magjike”, nisin hatërmbetjet e para Stresi dhe Kastro kanë diçka për të thënë!

Ndonëse edhe reperi Stresi edhe kantautori Kastro Zizo kanë marrë çmime në “Kënga Magjike” sërish ata duket se kanë hatërmbetje për kolegët që nuk i kanë votuar.

I pari ka qenë Stresi, i cili është shprehur se ndihet i nderuar për çmimit që ka marrë pasi ka marrë mbështetjen e publikur dhe jo nga kolegët e nderuar, siç i ironizon ai. “Sonte Fituam Cmimin E Internetit Te Publikut … Per Mua Anxhelo Koçi, Flor Bana ju them qe ky cmim ka rendesi me shum se vendi i pare sonte sepse na zgjodhi publiku dhe jo ju kolege te nderuar … flm,”-përfundon Stresi. Ndërkohë duket se nuk ka qenë edhe aq dashamirës kantaurtori Kastro Zizo, i cili kolegët që nuk i dhanë pikë apo që i dhanë shumë pak pikë i ka quajtur “puçër”. “

Falemnderit Tosi që ka lokalin ngjitur tek studio dhe ka super raki Përmeti. Falemnderit dhe për çdo puçër që na dha 0 pikë apo akoma më keq 1,2,3,4 apo 5 pikë…puçra ka qelb brenda, thjesht do shtrydhur! Hajt me t’mira…”,-përfundon Kastro. Ndërkohë hatërmbetje ka patur edhe nga disa këngëtarë që nuk u futën në finale si Rovena Stefa, Klejti Mahmutaj etj.

Post “Kënga Magjike”, nisin hatërmbetjet e para Stresi dhe Kastro kanë diçka për të thënë!
Post “Kënga Magjike”, nisin hatërmbetjet e para Stresi dhe Kastro kanë diçka për të thënë!
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje