Home / ShowBiz / Plot ngjyra dhe klas, ja si u veshën deputetet femra në seancën e parë të Kuvendit (FOTO LAJM)
Plot ngjyra dhe klas, ja si u veshën deputetet femra në seancën e parë të Kuvendit (FOTO LAJM)

Plot ngjyra dhe klas, ja si u veshën deputetet femra në seancën e parë të Kuvendit (FOTO LAJM)

Plot ngjyra dhe klas, ja si u veshën deputetet femra në seancën e parë të Kuvendit (FOTO LAJM)

Paraditen e ditës së sotme nisi seancen e parë e parlamentit për këtë legjislaturë. Deputetët u pritën në hyrje të godinës së parlamentit nga rojet e nderit të Gardës së Republikës, ndërsa kaluan në tapetin e kuq të vendosur me këtë rast.

Por ne fotot e mësipërme, shume prej tyre fiksuar nga fotografi Agim Rama, mund te shihni se deputetet femra te Parlamentit ishin veshur plot stil. /albeu.com/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje