Home / ShowBiz / Për herë të parë Linda Hakaj tregon arsyen pse nuk bëri kurrë (Video)

Për herë të parë Linda Hakaj tregon arsyen pse nuk bëri kurrë (Video)

Linda Hakaj flet si rallë herë për jetën e saj private Këngëtarja e njohur Linda Hakaj, ishte e ftuar në emisionin “1 kafe prej shpisë”, ku promovoi projektin e saj të ri muzikor “I pa harruar”.

Ndër tjerash ajo foli edhe për jetën e saj private. Linda tregoi se prej 9 viteve është e martuar dhe ka një djalë dy vjet e gjysmë.

Ajo po ashtu tregoi se bashkëshorti nëna dhe dy vjehrrit i ndihmojnë shumë Lindës për t’u përkujdesur për djalin kur Linda ka angazhime në muzikë. Linda shpalosi edhe një detaj interesant të jetës së saj.

Tregoi se martua pa dasmë, për të vetmën arsye se gjatë muajve korrik- gusht të atij viti që kishin planifikuar të martohen të gjitha datat i kishte të zëna me dasmat ku ajo duhej të këndonte./21Media

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje