ShowBiz

Për ditëlindje ky mashkull i kërkon puthje Çiljetës, ajo nuk ia prish qejfin

Loading...

Çiljeta Xhilaga sot ka ditëlindjen dhe ka mbushur plotë 33 vjet.

Siç ju njoftuam edhe më herët e veçanta e ditëlindjes së Çilit dhe koincidenca është se ajo ka në të njëjtën ditë me të birin e saj ditëlindjen, me Fernandon, shkruan Kosovarja.

Në fotot e fundit që Xhilaga i ka nda me ndjekësit e saj në instagram, shkruan dhe vitet e lindjes së saj dhe të së birit, e që këtu edhe e zbulon moshën reale të saj pa pasur asnjë lloj ngurimi.

Çiljeta është e vitit 1985 ndërsa Fernando i vitit 2013.

Ndërsa këto foto mamaja e Fernadnos i shoqëron me këtë përshkrim: “05.02.1985 05.02.2013 HAPPY BIRTHDAY to US mamaandson bestfriend soulmates”.

E në foto shihet i vogli i Çilit duke e puthur nënën e tij bukuroshe.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Për ditëlindje ky mashkull i kërkon puthje Çiljetës, ajo nuk ia prish qejfin Për ditëlindje ky mashkull i kërkon puthje Çiljetës, ajo nuk ia prish qejfinRating: 5.0
To Top