ShowBiz

Pas ndarjes, me kë po shoqërohet Nora?

Loading...

Ndarja e Norës dhe Robertit po bën bujë të madhe në publik.

Çifti i kanë ndarë rrugët e tyre dhe lajmin për publikun e ka bërë të ditur Roberti, përcjell KosovaToday.

E pas ndarjes Nora vazhdon të duket edhe më tërheqëse.

Duket se nuk po i mungon as shoqëria me të cilën po kalon kohën më të madhe. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas ndarjes, me kë po shoqërohet Nora? Pas ndarjes, me kë po shoqërohet Nora?Rating: 5.0
To Top