Home / ShowBiz / Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja
Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja

Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja

 

Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja
Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja
Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja[/caption]

Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja[/caption]

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Mirage’.

E në intervistën e dhënë, ajo ka folur edhe për këngëtarët shqiptarë dhe ka treguar se cilët prej tyre i pëlqen.

Ajo ka thënë se më e preferuara e saj është Adelina Ismaili dhe se është rritur me këngët e saj, duke e veçuar për vokalin që ka.

Pas kësaj deklarate të thënë në emisionin ‘Mirage’, ka reaguar Adelina Ismaili.

 

Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja
Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja
Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja[/caption]
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje