ShowBiz

Partnerja e De Geas uron ardhjen e qershorit me foto plot ngjyra

Partnerja e portierit të Manchester United dhe përfaqësueses së Spanjës, Edurne e nis qershorin me disa foto sensuale në Instagram. Këngëtarja dhe prezantuesja ka thuajse një milion ndjekës në këtë rrjet social, kështu që çdo postim i saj bëhet viral brenda pak minutash.

Artistja spanjolle duket shumë e lumtur në krah të portierit 27-vjeçar, që në çdo sesion merkatoje diskutohet për një kalim të mundshëm në radhët e Realit të Madridit.

1 of 4

2 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Partnerja e portierit të Manchester United dhe përfaqësueses së Spanjës, Edurne e nis qershorin me disa foto sensuale në Instagram. Këngëtarja dhe prezantuesja ka thuajse një milion ndjekës në këtë rrjet social, kështu që çdo postim i saj bëhet viral brenda pak minutash.

Artistja spanjolle duket shumë e lumtur në krah të portierit 27-vjeçar, që në çdo sesion merkatoje diskutohet për një kalim të mundshëm në radhët e Realit të Madridit.

1 of 4

2 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Partnerja e De Geas uron ardhjen e qershorit me foto plot ngjyra Partnerja e De Geas uron ardhjen e qershorit me foto plot ngjyraRating: 5.0
To Top