Home / ShowBiz / Opaa:Fansi i fut duart Encës, ja çfarë i bën në koncert live! (VIDEO)
Auto Draft

Opaa:Fansi i fut duart Encës, ja çfarë i bën në koncert live! (VIDEO)

Auto Draft

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuara të showbizit shqiptar.
Në një video që kohëve të fundit, e ka publikuar vet ajo në profilin e saj në rrjetin shoqëror “Instagram”, shihet teksa një fans i saj, i ngjitur në skenën ku ajo performon, i fut duart por jo vetëm kaq. Per më shumë, ndiqni videon:…per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje