Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Oktapod – Intervista ne KUB | Show Bizi Shqiptar – 25 Dhjetor 2015 – Vizion Plus – Variety Show

Loading...

http://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/VizionPlusTV

https://www.facebook.com/TurjanHyska28
https://instagram.com/turjanhyska/

Dy djemte qe menaxhojne faqen Show Bizi Shqiptar ne Facebook, dhe Kristina Prengaj – imazhi me i ri i faqes, ne intervisten ne “Kub”. C’kane ata per te thene per thashethemet e fundit te Showbizit?
Nje format, shtylla kryesore e te cilit mbetet aktualiteti ne te gjithe spektrin e tij. Investigimi, thellimi dhe debati i dites jane ne qender te programit duke mos anashkaluar elemente te ndryshem artistik krejt te vecante dhe te parealizuar me pare si forme neper ekranet shqiptare. Ndryshe nga nje sezon me pare, tashme formati vjen me i pasuruar, me dinamik e me me shume elemente show. Bisedat apo debatet perpos elementit te tyre standart do te jene te kombinuara ne menyre harmonike edhe me elemente te spektaklit apo lojes duke e bere edhe me terheqese natyren e formatit.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Oktapod – Intervista ne KUB | Show Bizi Shqiptar – 25 Dhjetor 2015 – Vizion Plus – Variety Show Oktapod – Intervista ne KUB | Show Bizi Shqiptar – 25 Dhjetor 2015 – Vizion Plus – Variety ShowRating: 5.0
To Top