Home / ShowBiz / Nusja e Dautit si një zonjë e vërtetë

Nusja e Dautit si një zonjë e vërtetë

lola
lola
Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj,

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan orainfo.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive.
Burimi: Gazeta Express

The post Nusja e Dautit si një zonjë e vërtetë appeared first on Thashetheme VIP.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje