ShowBiz

Nuk e kemi parë që një kohë të gjatë, ja çfarë bën Rovena Stefa

Shumë projekte muzikore janë publikuar këtë verë.

Në garën e fortë për hitin e verës janë përfshirë emra të skenës nga gjitha zhanret.

Por, këtë verë s’kemi dëgjuar gjë për Rovena Stefën dhe duket se kjo është bërë me një arsye.

Këngëtarja e njohur ka goditur në shenjë me dasmat shqiptare duke kënduar kryesisht në zonën e Maqedonisë.

Rovena është ‘heshtur’ dhe duket se është brenda komfort zonës së saj me një punë të paguar mirë, e pa shumë presion.

Ndër shqiptarë të Maqedonisë, të njohur për investime marramendëse në dasma si mund të jetë ndryshe?

Dy vëllezër- Dy nuse në një ditë.Arifi dhe Shkodrani martohen në të njëjtën natë me Esmën dhe Elmën #weddingdress #2brides #2brothers #music #albanianwedding

A post shared by ROVENA STEFA (@rovenastefa) on Aug 13, 2018 at 8:27am PDT

Loading...

Shumë projekte muzikore janë publikuar këtë verë.

Në garën e fortë për hitin e verës janë përfshirë emra të skenës nga gjitha zhanret.

Por, këtë verë s’kemi dëgjuar gjë për Rovena Stefën dhe duket se kjo është bërë me një arsye.

Këngëtarja e njohur ka goditur në shenjë me dasmat shqiptare duke kënduar kryesisht në zonën e Maqedonisë.

Rovena është ‘heshtur’ dhe duket se është brenda komfort zonës së saj me një punë të paguar mirë, e pa shumë presion.

Ndër shqiptarë të Maqedonisë, të njohur për investime marramendëse në dasma si mund të jetë ndryshe?

Dy vëllezër- Dy nuse në një ditë

❤

❤

.Arifi dhe Shkodrani martohen në të njëjtën natë me Esmën dhe Elmën
❤

❤

#weddingdress #2brides #2brothers #music #albanianwedding

A post shared by ROVENA STEFA (@rovenastefa) on

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk e kemi parë që një kohë të gjatë, ja çfarë bën Rovena Stefa Nuk e kemi parë që një kohë të gjatë, ja çfarë bën Rovena StefaRating: 5.0
To Top