Home / ShowBiz / Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora dhe Roberti sonte janë prezent në një dasmë.

E duke qenë se janë prindër të një vajze, e cila është Renee, padyshim që çifti më i njohur i shoubizit shqiptar është dashur që vajzën ta lënë nën përkujdesën e dikujt, shkruan lajmi.net

Për gjithë ata që janë kurioz, për Renee po kujdeset daja i saj Bledi Istrefi.

Bledi në Instastory ka hedhur një fotografi teksa shihet se po mbante Reneenë në duar.

Kështu, Nora dhe Roberti mund ta shijojnë çdo moment të ahengut.

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

© ZËRI.INFO

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje