Home / ShowBiz / Noizy publikon “AK47”, pjesë e klipit edhe “Kallashi” (Video)
Noizy publikon “AK47”, pjesë e klipit edhe “Kallashi” (Video)

Noizy publikon “AK47”, pjesë e klipit edhe “Kallashi” (Video)

Noizy publikon “AK47”, pjesë e klipit edhe “Kallashi” (Video)

Noizy e nxori klipin e ri dhe nuk raste të mos godasë përmes detajeve.

Bëhet fjalë për atë “AK47” që po e shikonim kudo kohët e fundit.

Në këngën e re është pjesë e klipit edhe valltarja Donjeta Kosumi, e njohur më mirë si Kallashi.

Ndryshe, ky nuk do të jetë edhe projekti i fundit për këngëtarin shqiptar pasi që të tjerë do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

VIDEO

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje