Home / ShowBiz / Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’
Njihuni me gruan bukuroshe të 'Okit'

Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’

Njihuni me gruan bukuroshe të 'Okit'
Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’
Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’[/caption]

Fatmir Spahiu është aktor shumë i dashur për të gjithë.

Ai u bë i njohur me emrin “Oki” pasi që kishte emrin në serialin Kafeneja jonë.

Oki është i martuar me Zanën dhe kanë dy fëmije.

Edhe pse fëmijët e tyre janë bërë te mëdhenj, gruaja e tij Zana është një super femër.

Ajo është e bukur dhe tepër e ëmbël. Oki është vërtete me fat, pasi qe mban ne krah një grua si ajo.

Njihuni me gruan bukuroshe të 'Okit'
Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje