ShowBiz

Një ditë pas dasmës, do të befasoheni çka po bën Afrona

Dje, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti ka organizuar një dasmë tejet madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Nga videot ë publikuara shohim se çifti e ka shijuar në maksimum damën.

E sot, Afrona ndonëse e lodhur nuk po ndalet me postime nga dasma në profilin e saj ën Instagram./ORAinfo/

Loading...

Dje, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti ka organizuar një dasmë tejet madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell KosovaToday.

Nga videot ë publikuara shohim se çifti e ka shijuar në maksimum damën.

E sot, Afrona ndonëse e lodhur nuk po ndalet me postime nga dasma në profilin e saj ën Instagram. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një ditë pas dasmës, do të befasoheni çka po bën Afrona Një ditë pas dasmës, do të befasoheni çka po bën AfronaRating: 5.0
To Top