Home / ShowBiz / Nëna e Meghan Markle drejt Britanisë për dasmën mbretërore

Nëna e Meghan Markle drejt Britanisë për dasmën mbretërore

Nëna e Meghan Markle është fotografuar dje duke u larguar nga shtëpia e saj në Los Angeles dhe ka marrë avionin për t’u nisur drejt Britanisë, ku do marrë pjesë në dasmën mbretërore.

E veshur thjesht dhe shumë sportive, Doria Ragland u pa duke hipur në një makinë, e cila dërgoi drejt aeroportit ndërkombëtar të Los Angeles.

Sipas “TMZ”, mamaja e princeshës së ardhshme të Anglisë u fut në sallën private, e cila është rezervuar për personat VIP.

Më 19 maj ajo do marrë pjesë në ceremoninë e rëndësishme të së bijës.

1 of 4

16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje