ShowBiz

Në Xhenova presin të bukurën Matilde (Foto)

Lukasz Skorupski sezonin e ardhshëm me shumë gjasa do të luajë te Genoa për të zëvendësuar Matia Perin i cili do të transferohet te Juventusi.

Portieri polak i cili këtë sezon u aktivizua shumë pak te Roma për faktin se ishte zëvendësi i Allison do të ndryshojë qytet sezonin e ardhshëm dhe bashkë me të drejt Genoas do të udhëtojë edhe bukuroshja Matilde Rossi e cila është bashkëshortja e 27-vjeçarit polak.

1 of 10

Bukuroshja super-seksi ka bërë valixhet gati për destiancionin e saj të ardhshëm, ndërsa në Genova do të lumturohen të gjithë për praninë qofshin tifozë të Genoas apo të Sampdorias, pasi do të shijojnë nga afër format e perfekte dhe bukurinë e Matildes.

16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Lukasz Skorupski sezonin e ardhshëm me shumë gjasa do të luajë te Genoa për të zëvendësuar Matia Perin i cili do të transferohet te Juventusi.

Portieri polak i cili këtë sezon u aktivizua shumë pak te Roma për faktin se ishte zëvendësi i Allison do të ndryshojë qytet sezonin e ardhshëm dhe bashkë me të drejt Genoas do të udhëtojë edhe bukuroshja Matilde Rossi e cila është bashkëshortja e 27-vjeçarit polak.

1 of 10

Bukuroshja super-seksi ka bërë valixhet gati për destiancionin e saj të ardhshëm, ndërsa në Genova do të lumturohen të gjithë për praninë qofshin tifozë të Genoas apo të Sampdorias, pasi do të shijojnë nga afër format e perfekte dhe bukurinë e Matildes.

16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në Xhenova presin të bukurën Matilde (Foto) Në Xhenova presin të bukurën Matilde (Foto)Rating: 5.0
To Top