Home / ShowBiz / Në serial dashnorë, e në jetë reale urrehen, madje as nuk flasin
Në serial dashnorë, e në jetë reale urrehen, madje as nuk flasin

Në serial dashnorë, e në jetë reale urrehen, madje as nuk flasin

Në serial dashnorë, e në jetë reale urrehen, madje as nuk flasin
Në serial dashnorë, e në jetë reale urrehen, madje as nuk flasin

Neslihan Atagul dhe Burak Ozcivit për shumë nga publiku u bë çifti më i përkryer që mund të ekzistojë

Marrëdhëniet e tyre në realitet nuk janë të mira. U dyshua për këtë qysh kur Kemali nuk mori pjesë në dasmën e koleges së tij,e kjo e fundit ia ktheu me po të njëjtën monedhë.

U përfolen për një lidhje dashurie mes këtyre dy aktorëve para se ata të bëheshin kolegë në serialin ‘Kara Sevda’, e kjo shumë herë u komentua si arsyeja që ata nuk flasin realisht.

Si vulë vërtetuese për marrëdhëniet mes aktorëve e tregon edhe veprimi i tyre në Instagram.

Nesilhan ndjek Emrin në Instagram dhe shumë kolegë të tjerë nga ky serial, por jo edhe Kemalin, e cili po ashtu ia kthen në të njëjtën më nyrë. /ORAinfo.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje