ShowBiz

Në dasmën e saj, Afrona bën veprimin që s’e priti askush

Blero dhe Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Në pamjet e publikuara nga dasma është nusja ajo që po merr gjithë vëmendjen.

Mirëpo, pas kurorëzimit Afrona bën veprimin e papritur duke mos e lënë Bleron ta puthë./ORAinfo/

Loading...

Blero dhe Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell KosovaToday.

Në pamjet e publikuara nga dasma është nusja ajo që po merr gjithë vëmendjen.

Mirëpo, pas kurorëzimit Afrona bën veprimin e papritur duke mos e lënë Bleron ta puthë. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në dasmën e saj, Afrona bën veprimin që s’e priti askush Në dasmën e saj, Afrona bën veprimin që s’e priti askushRating: 5.0
To Top